Merkez Mah Uğur Sokak No 12 / A Kağıthane istanbul
0212 210 30 55
0538 485 89 69

Ferforje Aksesuar

Ferforje işlerini sadece bir demir olarak görmeyen firmamız “İnsanlığın elinde şekil değiştirip dünyayı değiştiren demire şekille değil akılla bakıyoruz ve üretiyoruz.” Önemle ve başarıyla yaptığımız ferforje dekoratif aksesuar modellerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Han Ferforje Zanaat Atölyesi, imalat hayatına girdiği günden beri sizlere istediğiniz ölçülerde ve muhteşem bir zanaat sunmaktadır. Sunulan bu zanaat ile piyasada yer alan en uygun fiyatları da sizlere yansıtarak ihtiyaçlarınızı tek bir elden gidermeniz konusunda yardımcı olmaktadır.

Ferforje Aksesuar

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Ferforje Aksesuar

Ferforje işlerini sadece bir demir olarak görmeyen firmamız “İnsanlığın elinde şekil değiştirip dünyayı değiştiren demire şekille değil akılla bakıyoruz ve üretiyoruz.”

Önemle ve başarıyla yaptığımız ferforje dekoratif aksesuar modellerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Han Ferforje Zanaat Atölyesi, imalat hayatına girdiği günden beri sizlere istediğiniz ölçülerde ve muhteşem bir zanaat sunmaktadır.

Sunulan bu zanaat ile piyasada yer alan en uygun fiyatları da sizlere yansıtarak ihtiyaçlarınızı tek bir elden gidermeniz konusunda yardımcı olmaktadır.

Ferforje dekoratif aksesuar iş yerlerinizde, evlerinizde, bahçelerinizde istediğin her yerde zengin bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Han Ferforje’yi sektöründe yer alan diğer rakiplerinden ayıran en büyük özelliği ise el işçiliğiyle yapılan imalatlardır.

Ürünlerde herhangi bir sorun oluşması durumunda müşteri ile birebir görüşüp müdahale edilebilmesidir.

Han Ferforje Zanaat Atölyesi 25 Yıllık iş tecrübesi ile firmamız çekirdekten yetişen uzman ekip arkadaşlarımız ve teknik donanımlarımız ile en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız.

Biz zanaatımızı ve el işçiliğimizi havuz daldırmalı boya sistemiyle demir üzerinde istenilen her türlü raal kodun da boya ile renklendiriyoruz.

Ferforje imalatlarının yıllarca paslanmaması için Filli Boya uygulanmaktadır;  epoksi astar uygulanır, özel daldırma rapid astar uygulanır, macun zımpara (imalatların pürüzsüz hale getirilmesi) uygulaması yapılır.

Ferforje ürün için talep edilen raal koduyla renk uygulaması yapılır.

Akrilik vernik uygulaması ile ferforje boya işlemleri bitirilir.

Teknik Servis

Paslanmaz Garantisi

Dilediğiniz renkte boyama seçenekleri

Ürünlerimize 5 yıl paslanmaz garantisi veriyoruz.

Her Şekilde Üretim

Renk Seçenekleri

İstediğiniz şekilde üretim yapıyoruz.

Boya ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.